Fundacja Lafarge WSPÓLNIE

Nabór wniosków przedłużony do 5 kwietnia!

Wystartowała druga edycja programu grantowego "Wspólnie dla regionu"!

Masz głowę pełną pomysłów i chęć, by aktywnie działać na rzecz swojego otoczenia? Podziel się z nami swoim pomysłem i zdobądź środki na jego realizację.

25 grantów na 25-lecie

Zrób coś dobrego dla swojej społeczności!

Zgłoś swój pomysł na działania na rzecz lokalnej społeczności, a my pomożemy Ci go sfinansować.

Wramach programu grantowego „Wspólnie dla regionu” dofinansujemy zwycięskie projekty kwotą od 3000 do 15000 zł!

Jakie inicjatywy mogą być sfinansowane?

• Dotyczące ochrony środowiska naturalnego i bioróżnorodności
    oraz poszerzania wiedzy w tym zakresie.

• Polegające na zagospodarowaniu przez społeczności lokalne wspólnej
    przestrzeni oraz poprawie jej estetyki i funkcjonalności.

• Z obszaru profilaktyki i promocji zdrowia oraz bezpieczeństwa,
    a także edukacji w tym zakresie.

Jak uzyskać wsparcie?

Pobierz wniosek dostępny na naszej stronie, wydrukuj i wypełnij go, a następnie prześlij na adres: Wspólnie - Fundacja LafargeHolcim, Al. Jerozolimskie 142 B, 02-305 Warszawa z dopiskiem: WSPÓLNIE DLA REGIONU. Możesz również skorzystać z formularza online. Na zgłoszenia czekamy do 5.04.2020 r. Listę projektów, które otrzymały dofinansowanie, ogłosimy 20.04.2020 r. na naszej stronie i Facebooku.

Zainspiruj się

Zobacz projekty z 2019 roku