Wspoolnie_fundacja

WSPÓLNIE – FUNDACJA LAFARGEHOLCIM

Inspirujemy, edukujemy i zmieniamy otoczenie. Zajmujemy się edukacją w zakresie architektury, kształtowania krajobrazu i estetyki miejsc, aktywizujemy lokalne społeczności, aby wspólnie tworzyć miejsca przyjazne mieszkańcom.

WIZJA – MISJA

Nieważne gdzie mieszkamy, w jakich warunkach żyjemy, wszyscy mamy te same marzenia, chcemy ulepszać przyszłość naszą i naszych dzieci.

Kreujemy miejsca i społeczności, gdzie ludzie chcą mieszkać i czują się szczęśliwi.

podejscie-532x532_2

PODEJŚCIE

Inspirujemy i wspieramy mieszkańców, organizacje oraz władze lokalne do podejmowania działań, aby zmieniać otoczenie na lepsze. Współpracujemy nie tylko z instytucjami samorządowymi i kulturalnymi, ale także ze szkołami, uczelniami, wolontariuszami oraz innymi organizacjami pożytku publicznego. Naszą Misję realizujemy poprzez całościowe i długoterminowe programy, które będą tworzyły znaczące, trwałe zmiany i dostarczały wymierne rezultaty dla społeczności.

DZIAŁANIA FUNDACJI W LICZBACH

Projektów